O Klubie

"MUKS" Dąbrówka

 

jjj

"MUKS Dąbrówka"

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy

 

Powstał w 2014 roku z inicjatywy nauczycieli wychowania fizycznego pracujących w Publicznym Gimnazjum im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrówce. Głównym celem działania klubu jest: pozytywne oddziaływanie na ciało i osobowość wychowanków, planowanie i organizowanie pozalekcyjnego życia sportowego, uczestniczenie w imprezach sportowych, organizowanie zajęć sportowych dla uczniów w celu wszechstronnego rozwoju sprawności fizycznej dzieci i młodzieży z terenu gminy.  

 

STOWARZYSZENIE 

 

Jako stowarzyszenie sportowe od początku istnienia aktywnie promujemy sportowy tryb życia organizując lub współorganizując szereg imprez o charakterze sportowym.

 

  • W myśl zasady „ w zdrowym ciele zdrowy duch”  organizujemy w Dąbrówce „ BIEG PO ZDROWIE”  pod patronatem Wójta Gminy Dąbrówka. 

mnm1111

  • Dbając o kondycję fizycznę naszych mieszkańców współorganizujemy z Urzędem Gminy Dąbrówka szereg turnieji sportowych dla mieszkańców naszej gminy

 mmk

  •  W ramach krzewienia kultury fizycznej wsród najmłodszych mieszkańców stworzyliśmy sekcję piłkarską działającą pod nazwą Akademia Piłkarska "Junior"
  • Nowy Microsoft Office PowerPoint Presentation

MUKS na Facebooku

iCagenda - Calendar

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Kalendarz

loader

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń